Reformer Pilates

Mucizevi Reformer

Tamamen yeni bir vücuda, tamamen yeni bir sana hoş geldin. Bir asır önce, Joseph Pilates, nefes alma ve hizalamaya odaklanan kontrollü hareketleri birleştirdi; denge, koordinasyon ve dayanıklılığı geliştirirken, güç ve esneklik oluşturmak için bir egzersiz tekniği geliştirdi. Uzman eğitmenlerimiz; – samimi sınıflarda -ayrıntılara dikkat ederek, hareketleri doğru şekilde yapmanızı sağlayarak, gereken motivasyonu kazanmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır. Reformer sınıflarında; Reformer makineleri ile esneklik ve kuvvet kazanırken en önemli Pilates prensiplerini öğreneceksiniz.

 MC SPORTS deneyiminize Seviye 1 sınıflarında başlayın. Tam bir vücut antrenmanı yaşamaya hazırlanın. Bire bir özel dersler ve grup dersleri için üç stüdyoda her hafta 150’nin üzerindeki derslere siz de katılın.

REFORMER Level 1

Pilates yolculuğunuzda bizimle sonuç odaklı, güç, esneklik ve kontrol eğitimi.

Level 1 başlangıç Reformer sınıfında, kontrollü yay tabanlı makineler hakkında bir fikir edinir ve bir dizi farklı hareket ve duruş gerçekleştirir ve direnci kontrol eden yay serisini kendinize göre ayarlarsınız.

Siz ve eğitmeniniz Level 2 sınıflarına geçmeye hazır olup olmadığınıza karar vermeden önce belli bir süre Level 1 dersleri yapmanız gerekecektir.

REFORMER Level 2

Eğitmeniniz Level 2 sınıflarına geçmeye hazır olduğunuzu gördüklerinde, geçiş hareketleri ile seviye yükseltirler.

Reformer üzerinde gerçekleştirilebilecek hamlelerin sayısı sınırsızdır; Plank – Pike Lateral Arm Raises, Shoulder Stands, Clam Leg Lift….. 

Level 2, vücudunuzdaki her bir kası hedefleyerek, şekillendirmek için çalışacaktır.

Sizi en etkili ve terletici egzersiz programlarımızdan, hiç yapamayacağım dediğiniz egzersizleri yaparken görmek için bekliyoruz.

Vücudunun neler yapabileceğini kutlamaya hazır mısın?

REFORMER Level 3

Daha yüksek enerjili sınıflar istiyorsanız;

Müzik patlaması ve terle boğulmuş sınıfları katılın… 

Yoğun ve zorlu Level 3 Reformer Pilates’e ulaştığınızda, her hareket daha da önemli hale gelecek.

Bu derin güçlendirici ve yoğun ileri sınıf, Level 2’yi 50 sınıfa kadar tamamlayanlar içindir. Bu bir arınma yani tam bir vücut deneyimidir.

Bu sınıfta sadece vücudunuzun hareketi yapmasına izin vermeyeceksiniz aynı zamanda tüm kaslarınıza ateş etmelerini söyleyeceksiniz. Bedeninizin hareketler dışında başka hiç bir şey düşünemediği bir beden farkındalığı dersidir.

Yüksek yoğunluklu, güçlendirici, stresi azaltan ve zihni sakinleştiren bir derstir.

Reformer’ı Keşfet

Reformer sınıflarında; Reformer makineleri ile esneklik ve kuvvet kazanırken en önemli Pilates prensiplerini öğreneceksiniz.

YEŞİLBAHÇE Şube

Yeşilbahçe mah. 1466 Sok. Portakal Çiçeği Apt. No:16 A-B Muratpaşa Antalya
0 (533) 305 75 49

ALTINKUM ŞUBE

Altınkum Mah. 444 Sok. Diyar Asal Apt. No: 1 Konyaaltı / Antalya
0 (551) 391 07 07

çağlayan ŞUBE

Çağlayan mah. 2069 sok. Akkent sitesi B- Blok 5-A Muratpaşa / Antalya
0 (533) 702 74 39

Follow Us